ET

ET

Sinu kaasaegne ja luksuslik puhkusekodu Kuressaare südalinnas peidetud kalliskivide Saarel.

Güldenstubbe Residentsid

Vivamus a ligula ut velit placerat egestas at id leo. Nulla ac volutpat nunc. Suspendisse ut magna porttitor, sollicitudin ligula at, molestie dolor.

Sinu luksuslik ja kodune saareresidents.

Main house residence No 7 Karl Gustav

Güldenstubbe Residentside lugu

Nagu körb, mis teab, et varjab kaevu, ei sosista Saar lugusid üksnes veskitest, kadakatest ja kivistest pöldudest. Tema tänavad ja hooned räägivad ka luksuse ja järjepidevuse keelt. Könelevad väärikate aadliperede heast maitsest ja jõukusest, uhkusest ja pühendumisest, teadlikkusest ja jonnakusest, mis ei vangu karmist merest ja tuulest, vaid lasevad ennast neil lihvida.

Kaasaegne disain ja innovaatika, nagu hoolega valitud hinnalised kingitused mandrimaalt vääristavad olemasolevat ning orgaanilist uue ja vana kirglikus paaristantsus – nagu Usk, Lootus ja Armastus – mis on alati olnud ja alati jääb.

Güldenstubbe Residentsid kannab oma Loos balti- rootsi päritolu parun von Güldenstubbe nime pärandit – olles üks mitmest olulisest ajaloolisest perekonnast, kes Kuressaare arengusse panustanud. Muuseas just sellesama Loss tänav 6 ajaloolisse hoonesse. mis läbi erinevate peremeeste on jõudnud taas uude hingamisse värskelt taastatud välis- ja kaasaegse luksusliku siseilmega.

Meie sõbrad